Studerly UA

Вступ 2022: найкращі вузи України

Вступна кампанія цього року дещо змінена, насмілимось сказати, що полегшена – замість ЗНО буде мультитест. Але це не всі зміни, адже на фоні новинної повістки змінюється актуальність деяких професій. Ми з репетиторами Studerly відібрали для вас низку свіжих компетенцій, і найголовніше ВУЗів – де їх можна освоїти. Поїхали!
1) Право, філологія, економіка. Попит завжди був великий, таким і залишається. На щастя, в Україні міжнародне право і торгові зв’язки у нагоді, тому тут радимо старий добрий КНУ ім. Тараса Шевченка. В рейтингу найкращих університетів Європи та Центральної Азії QS EECA 2022 він займає 35-е місце, і це найвища позиція серед українських універів у цьому списку. Варто також відзначити, що він входить у ТОП 300 найкращих університетів світу 2021 року в галузі лінгвістики. Тут навчається 30 тис. студентів (серед яких 16 тис. на бюджеті), є 13 факультетів (найбільшим попитом з яких користуються ф-ти права та економіки) та більше ніж 3000 викладачів. Середній прохідний бал у 2021-му році – 183. Вартість навчання на контракті коливається від 23 тис. грн до 70 тис. грн за рік.

2) Так звані технарі. Навіть не очікуйте, що IT мало тимчасовий успіх. Математики і фізики підкорять цей світ. Якщо хочете, щоб дитина працювала у міжнародній компанії, де цінують хорошу освіту, пропонуємо КПІ ім. І. Сікорського. Серед роботодавців 46% задоволені кваліфікацією випускників. Освіта цінується не тільки в Україні, але й в Європі, адже університет входить до Великої хартії університетів Європи. Серед технічних спеціальностей КПІ стоїть на першому місці. Ціна за навчання в середньому складає 35 тис. грн за рік. До речі прохідний бал там достатньо високий, тому радимо завчасно готуватися до математики або звернутися до репетиторів Studerly. Ми підготуємо швидко та якісно.


3) Де беруть науковців. В одному з найстаріших університетів Європи - ЛНУ ім. І. Франка. Щороку він займає провідні позиції в багатьох рейтингах серед українських вишів (Webometrics, THE World University Ranking, QS World University Ranking, University Ranking by Academic Performance, Scopus). Серед факультетів з найвищими показниками освітніх програм виокремлюються хімічний, біофак та історичний. Вартість навчання на контракті в середньому 30 тис. грн, підготовка здійснюється за 55-ма спеціальностями.

Звичайно, список стислий, але ці ВУЗи обирає молодь, напевно, через високий стандарт і багатопрофільність. Прохідний бал на бюджет у них відповідний, тому не затягуйте і віддавайте дитину до наших викладачів. У нас розширені програми підготовки до ЗНО та ДПА, навіть до мультитесту в короткий час підготуємо.
А незабаром ще й розповімо про список найкращих вузів Європи.