Studerly UA

Мультитест замість ЗНО: завдання

Продовжуємо розмову про цьогорічну заміну ЗНО. Отже, тест в комп’ютерному форматі складається з трьох блоків: українська мова, математика і історія України. Про кожен окремо.
Українська мова💙💛
·      У блоці з української мови буде 20 завдань, серед яких: 15 з вибором однієї правильної відповіді з 4 або 5 варіантів; 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).
·      У частині з української мови не буде завдань з наданням письмової розгорнутої чи короткої відповідей. На щастя чи сум випускників, комітет вирішив не включати завдання з української літератури.
·      Щодо оцінювання: по 1 балу нараховується на кожну правильну відповідь і кожну логічну пару.
·      Досі актуальним є питання нового правопису, вирішується воно лише практикою. Наші репетитори в Studerly професійно і швидко підготують вашу дитину в онлайн-форматі.

Математика📊
·      У математичному блоці НМТ не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Завдання з математики буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів ЗНО: по 1 балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором відповіді, по 1 балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 2 бали за кожну правильну коротку відповідь.
За виконання завдань математичного блоку НМТ можна отримати від 0 до 30 балів:
·      14 завдань із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
·      4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
·      2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

Історія України🌍
·      Тут схема формування тесту ідентична: всього 20 запитань, кілька блоків на відповідності. Кожне запитання оцінюється в 1 бал. Насправді програма тесту відповідає і програмі ЗНО, але дещо скомпресована.
·      Хвилюватися не варто, лише тренуватися і займатися підготовкою. Якщо вашій дитині важко відволіктися на навчання або вона не здатна самостійно опанувати великі об’єми, наші викладачі в Studerly завжи готові допомогти і якісно підготувати. Ми комплексно займаємося з абітурієнтами, адже зараз важлива і психологічна стабільність.