Studerly UA

Як відпочивати в Іспанії: ТОП розмовних фраз

Буенос діас, сеньйори і сеньйорити. Знаєте, що іспанська випереджає англійську за кількістю носіїв і посідає друге місце в світі після китайської. Нею спілкуються в штатах, в усій Латинській Америці, Мексиці, тому ця мова необхідна навіть у повсякденні. Але якщо ви вирішили розпочати навчання перед відпусткою, пропонуємо словник для туристів в Іспанії – щоб найпершою фразою на пляжі не було «¿Habla inglés?».
 Мова Сервантеса відрізняється простою вимовою, тому в транскрипції потреби немає. Іспанська культура – культура дружелюбності, тому, в першу чергу, вчимося вітатися і просити.
Привітання і прохання
Не бійтеся розпочинати розмову та питати про все, що вам незрозуміло. А також будьте готові відповідати на запитання. Якщо на пляжі вам пропонують ще один коктейль, наприклад, Quiere algo más? («Хочете замовити щось ще?»), чемною відповіддю буде «Sí, por favor» («Так, будь ласка»). А якщо ви відмовляєтесь від пропозиції, скажіть «No, gracias» («Ні, спасибі»).
Я хочу, мені потрібно
Ви можете висловити безліч думок та прохань, використовуючи прості форми дієслів. Важливо, що можна пояснити практично все, використовуючи «я хочу», «мені потрібно», «я можу», «я міг би» або «де знаходиться», і потім просто додати іменник.
 Я хочу квиток, в готель, таксі - Yo quiero un boleto, un hotel, un taxi
Замовляємо коктейлі
Ймовірніше, ці фрази ви будете використовувати найчастіше. Замовте щось за допомогою вже знайомого вам «quiero» (к'єро) або «quisiera» (кісьєра) – «Я хочу» або «Я хотів би». І не забувайте говорити «por favor» та «gracias»!
Іспанська, звичайно, здається цілком простою і зрозумілою, але вона має складну лексику та граматику. Для тих, хто вивчав до цього англійську, буде незвично. Спробуйте вивчати мову, особливо на початковому етапі, з професійним репетитором іспанської в Studerly. Ви навіть не уявляєте, наскільки пришвидшите прогрес.
Універсальна інформація
·      Кредитні картки. Багато різних місць у маленьких містах Іспанії досі не приймають до оплати кредитні картки, тому будьте впевнені, що у вас із собою достатньо готівки. Ви можете запитати, чи приймають кредитну картку – «una tarjeta de credito» (уна тархета де кредито).

·      Універсальне слово: «No funciona» (но функціона) – «ні, не працює». Ви можете використовувати його за багатьох інших обставин. Просто вкажіть на душ або щось інше і скажіть: «No funciona!».


Літо – час не тільки для спекотного відпочинку, але й нових звершень. Пора їхати в Іспанію і спілкуватися із місцевими, наче ви знайомі сто років. Для цього варто затестити наших репетиторів іспанської онлайн і вчитися розмовній лексиці уже з перших уроків.