Studerly UA

Вчимо англійську за фільмами: від А1 до С1

Розуміємо, що від салатів відірватися важко, а ці безперервні кіномарафони триватимуть аж до Великодня. А що, як ми скажемо, що можна не вставати з дивану і вчити англійську. Навіть не вимикаючи новорічні фільми - ми просто порадимо вам правильний список. Наші репетитори в Studerly склали для вас надзвичайно коорисну підбірку кіно на свята - та ще й для різних рівнів.
Рівень A1 (Elementary)
·     The Jungle Book — один з найкращих мультфільмів легендарної студії Disney. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську, радимо пригадати прекрасну казку про Мауглі та вдосконалити своє володіння мовою.
·     Up — мила й захоплива історія від студії Pixar про подорож джунглями на повітряній кулі ідеально підійде новачкам.
Рівень A2 (Beginner)
·     My Big Fat Greek Wedding — ще одна романтична комедія з лексикою, яка підійде для студентів рівня Beginner. Герої говорять чітко й не дуже швидко, але в будь-якій незрозумілій ситуації згадуйте про субтитри.
·     Beauty and the Beast — одна з класичних європейських казок про любов і прийняття в інтерпретації Діснея з чудовою вимовою і музикою.
Рівень B1 (Pre-Intermediate, Intermediate)
Cast Away — пригодницька мелодрама з Томом Хенксом, який славиться не лише своєю геніальною акторською грою і безліччю нагород, а й чіткою повільною вимовою. Тому рекомендуємо тим, хто вивчає англійську, як цей, так й інші фільми за його участі.
Raiders of the Lost Arc — прекрасний варіант для тих, хто володіє англійською на середньому рівні, починаючи з Pre-Intermediate. Неабиякий сюжет, приголомшлива природа та нескладні діалоги.  
Рівень B2 (Upper Intermediate)
·     (500) Days of Summer — дуже красива, незвичайна історія кохання про доленосні зустрічі та надії, з якою ви легко прокачаєте свою розмовну англійську.
·     The Hunger Games — перша антиутопія в нашому списку, тому що студентам з рівнем англійської вище середнього це вже під силу. Екранізація однойменного бестселера Сюзанн Коллінз з крутими спецефектами й дуже захопливим сюжетом.
Рівень C1 (Advanced)
·     Pride and Prejudice — приголомшливий британський мінісеріал від BBC з класичною мовою та незмінним Марком Дарсі, одним з кращих акторів Великобританії Коліном Фертом. Одна з екранізацій однойменного роману Джейн Остін, на наш погляд, найбільш вдала.
·     Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl — Милуючись Джонні Деппом, Орландо Блумом, Кірою Найтлі та їхніми пригодами, не забувайте іноді заглядати в словник! Пірати люблять застарілу англійську лексику та книжковий стиль.
Ті, хто знає англійську на рівня C2, або ж навіть близькому до рівня native speaker, легко може дивитися мовою оригіналу будь-які фільми.  Виявляєтьс, що англійську можна вивчати легко та цікаво. Ми на онлайн уроках в Studerly вас переконаємо.
 Виявляється, що англыйську можна вивчати легко та цыкаво. Ми на онлайн-уроках з англійської в Studerly вас переконаємо. It’s up to you!