Studerly UA

ТОП-5 країн для практики англійської

Спілкування з носіями — чудовий спосіб покращити англійську. Але поїздка до англомовних країн може стати серйозним випробуванням для вашої мови. Ми, звичайно, розповідали нещодавно про англійську для подорожей, але чому б не поєднати приємне з корисним. Можна вирушити на відпочинок туди, куди їдуть британці, американці та австралійці. Отже, якщо ви досі гадаєте, де практикувати англійську – buckle up!

Іспанія

Якщо хочете поєднати практику англійської мови з пляжним відпочинком, сміливо бронюйте квитки в Іспанію. Канарські острови (the Canary Islands), Балеарські острови (the Balearic, нам знайома назва найбільшого з них - Майорки) та Ібіца (Ibiza) багато років є найпопулярнішими напрямками відпочинку у британців. За минулий рік країну відвідали 18,5 мільйонів туристів із Великобританії.

Угорщина

Близько 10% всіх іноземних туристів в Угорщині становлять британці. А ще у Будапешті можна зустріти чимало американців та австралійців. Вони їдуть до євротурів, у яких відвідують одразу десяток європейських країн. Мандрівники цінують Угорщину за низькі ціни та розвинений party tourism – можливість відірватися в одному з численних пабів та клубів. Тож якщо шукаєте відпочинок англійською, не оминайте Угорщину.

Кариби: Мексика та Домінікана

Країни Карибського басейну - найулюбленіший напрямок американців. Ви зможете гарантовано поспілкуватися з американцями без труднощів отримання американської візи. Плюс чудово відпочинете.

Найбільше американці люблять їздити в круїзи Карибами, щоб unwind and let their cares melt away розслабитися і відпустити всі проблеми. Поїхати в такий круїз — це практично опинитися в англійському мовному середовищі, тільки ще із сонячною погодою та теплим морем на додачу.

Таїланд

Окрім моря та пляжів англомовних туристів приваблює insane amounts of booze – величезна кількість алкоголю. Якщо готові відриватися, шукайте в інтернеті «best Thailand party places» та готуйтеся практикувати англійську на вечірці. До речі інсайт від репетиторів онлайн- школи Studerly: якщо вам більше подобається пляжний відпочинок, шукайте готелі з великою кількістю австралійців або британців. Для цього можна на туристичних сайтах для бронювання вибрати опцію «відгуки англійською» та подивитися, туристи з яких країн в основному живуть у цьому готелі.

Туреччина

Так, це улюблена нами Туреччина. У 2019 році Туреччина стала у британців другим за популярністю напрямом після Іспанії. Британців, як і нас, приваблюють низькі ціни та готелі «все включено».

Подорожі за кордон це надзвичайно круто і корисно, але за умови знання англійської. В іншому випадку будете почувати себе невпевнено. Щоб feel safe and secure приходьте на онлайн- інтенсив з англійської в Studerly. Ми і фрази для подорожей порадимо