Studerly UA

ТОП-10 сленгових виразів від студентів Studerly

Нещодавно ми опублікували текст про британський сленг і попросили наших учнів поділитися з онлайн репетитором, які вислови вони обожнюють і використовують часто в англійській мові. Відповідей на цілий список набралося, оцініть, можливо, свій улюблений вираз знайдете. Наші репетитори англійської в Studerly точно своїми учнями пишаються!

🔸 thirsty у значенні horny

Не те щоб це було відкриттям, але раптом хтось не знав. Thirsty може означати сильне бажання чогось, необов'язково з підтекстом, але якщо зустрінете це слово в пісні якогось репера — навряд чи там мається на увазі бажання поговорити з дівчиною про внутрішній світ.

🔸 chav

Британський аналог людей з поганих районів. Причому як і у нас, так і в Британії про них із 2007 року всерйоз не згадують, але в мемах це часто трапляється.

🔸 corny

Якщо banal не подобається, а trivial здається надто пафосним — ось вам сленгове corny, яке має те саме значення.

🔸 splash out (on)

А це на випадок, якщо минулого місяця закуповувалися рожевим одягом або строгими костюмами для барбігеймера, спустивши на це купу грошей. Це ви splashed out on clothes, виходить.

🔸 ace

З перекладом все зрозуміло, це "туз" та "ас". Це слово можна використовувати ще як дієслово, і тоді воно буде синонімічно to nail something. Наприклад, *I think I aced that exam*.

🔸 bog

По-перше, це "болото", а по-друге, як не дивно, - туалет. До речі по секрету, це британське слівце.

🔸 bonkers, barmy

Обидва ці слова можна перекласти як «злегка божевільний».

🔸 cheesed-off

"Ситий по горло" або "озлоблений", синонім до "fed-up" і "pissed-off" відповідно.

🔸 grill

По-злому вирячитися на когось довгий час. That girl was grilling me so hard; I don't know what her problem is.

🔸 beef

Невирішені розбіжності між двома людьми. I had no beef with anyone.

ось такий список набрався, якщо хочете кілька виразів додати — ласкаво просимо до нас на онлайн заняття з англійської. Наші репетитори розкажуть вам набагато більше. А поки розповідайте, використовуєте сленг, скорочення та інше, чи у вас англійська мова чистою виходить?