Studerly UA

Навчання за кордоном: як вступити українцю?

Зараз гостро стоїть запитання, де навчатися українським школярам і студентам. Воєнний стан продовжили, тому варто замислитися про закордонну освіту. Європейські держави висловлюють підтримку і спрощують вступні програми для українців – але стипендії і гранти видають не всім. Ми в Studerly підготували для вас підбірку ВИШів, які пропонують навчання українським студентам.
Іспанія
Державні університети Кастилії та Леона пропонують 100 місць для абітурієнтів на навчання протягом цього семестру. Які умови?
·      Якщо ви знаєте іспанську мову - зможете вчитися як іноземний студент без сплати зборів за програмами ВНЗ. Щоб встигнути підготуватися, радимо взяти репетитора з іспанської мови в Studerly. Ми підготуємо якісно і оперативно.

·      Якщо ви знаєте англійську – зможете навчатися як іноземний студент без оплати за предмети, що викладаються цією мовою протягом семестру. Але базові програми викладаються іспанською, тому краще їхати в країну із знанням мови.

США
Гемптонський університет запрошує від 50 до 100 українських та іноземних студентів. Можна продовжити навчання безкоштовно у кампусі влітку цього року. Університет покриває витрати не лише на навчання, а й на проживання та харчування. Однак, після закінчення літньої сесії, продовжувати навчання можна буде лише за кошт. З такими термінами знадобиться репетитор англійської мови. За місяць цілком реально підтягнути іноземну і їхати готовими до навчання.
Німеччина
Технічний університет Мюнхена пропонує українським студентам лояльні умови вступу: консультаційні послуги, безкоштовний проїзд, а також фінансову підтримку. Туди можна вступити навіть студентам українських вишів: подати заявку на переведення. Університет пропонує курси німецької, але якщо підготуватися завчасно і отримати сертифікат, можна відразу розпочати навчання.
Окрім знання мови, важливо мати хороший середній бал у вузі чи школі. Кожен навчальний заклад має свій мінімальний поріг. Ми пропонуємо літній інтенсив з репетитором, щоб підготуватися до вступу на наступний рік. До речі на онлайн-заняттях ми вчимо стресостійкості, адже один із етапів вступу за кордон – співбесіди. На них зазвичай виявляють мотивацію студента, тож варто бути емоційно готовим.