Studerly UA

Літо з користю: як організувати навчання?

27 травня пролунає останній дзвоник в усіх школах України. Проте воєнний формат навчання за кілька весняних місяців – привід надолужити пропущене. Підготовка до школи займає немало часу. Тому наші репетитори в  Studerly пропонують кілька порад, як організувати заняття на канікулах. Поїхали!
Ні – монотонності. Коли на вулиці зелено і свіжо, складно навчатися вдома. Не проблема. Онлайн заняття з репетитором можна відвідати, де завгодно і навіть коли завгодно - обираєте зручний час, даєте в руки дитині плед, і готово. Вона в садочку, щаслива, займається підготовкою до ЗНО або повторює правила з репетитором української. Навчання зовсім не означає нудьгу, навпаки, якщо створити правильні асоціації і середовище, дитина сама потягнеться до знань.
Домовляйтеся завчасно. Для того, щоб чітко спланувати канікули, домовтеся з дітьми, скільки часу йтиме на навчання, а скільки на відпочинок. Спробуйте скласти розклад і познайомте з ним дитину: так вона точно знатиме, що у вівторок і четвер після сніданку у неї репетитор з математики або історії. Маленька хитрість: встановіть літній режим дня. Плавно змістіть підйом на кілька годин, але не більше. Коли настане час йти до школи, дитина зможе пережити ранні підйоми без стресу. Плюс більше енергії і бажання на заняття з викладачем.
Спробуйте щось нове. Якщо дитина давно хоче засвоїти новий предмет – літо ідеальний час. Бажання у підлітків швидко змінюються, можливо, це буде французька або біологія. Точно варто спробувати. До речі іноземні варто постійно практикувати. Тому влітку краще не забувати про англійську. Щоб не розгубити навички спілкування, аудіювання чи листа, потрібно займатися навіть на канікулах. Наші викладачі подбають про якість занять, і що найголовніше – комунікацію і різні формати.
Якщо вам потрібно продумати підготовку до кожного шкільного предмету, краще спробувати літній інтенсив з репетитором. Це найкращий спосіб надолужити знання і з користю провести літній час. В першу чергу, згадаємо, що навчання в такий непростий період потрібне не лише для знань. Дитині необхідно відволіктися і знову навчитися концентрації. Для цього є два незмінні рецепти: інтерактив та хороший вчитель. В Studerly ми забезпечимо найкращу якість і різноманітні програми - і все в зручному онлайн-форматі.