Studerly UA

ТОП-5 безкоштовних сервісів для вивчення англійської

Ви знали, що нещодавно десятки мовних сервісів надали доступ українцям до вивчення англійської? І найголовніше - безкоштовно. Для всіх, хто втомився від монотонного зубріння та незрозумілих граматичних завдань, існують free сайти для вивчення мови. Вони орієнтовані на різних користувачів, тому можна щось знайти, якщо ви - початківець або ж уже gold collar. Поїхали!

Duolingo — безкоштовна платформа для вивчення мови та краудсорсингових перекладів. Сервіс розроблений так, що в міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти, статті та інші документи. Компанія створила розмовник трьома мовами — англійською, польською та німецькою, яка допоможе у побутових ситуаціях.

Mondly - EdTech компанія, яка розробляє безкоштовну платформу для вивчення мов. Вона складається з веб-сайту та програми з безкоштовними та платними курсами для 33 мов. Mondly надала безкоштовний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн. Для отримання приміум-акаунту необхідно при реєстрації вказати українську як рідну.

Busuu - це поєднання навчання у власному ритмі, онлайн-занять з репетиторами та практики з більш ніж 120 мільйонами носіїв мови з усього світу. Для українців доступне безкоштовне вивчення мов.

LingQ – це навчання через контент. Сервіс містить велику бібліотеку текстів іноземними мовами, тисячі годин аудіофайлів та супутніх транскриптів. LingQ став безкоштовним для українців, про це оголосив Стів Кауфманн, співзасновник компанії.

Situational English - пропонує вивчати англійську через ситуації. На сайті зібрано близько 150 статей, у яких, залежно від контексту, пропонуються готові висловлювання та реакції. Матеріали доступні українською мовою.

Знаєте секрет успішного вивчення мови - регулярність. Спробуйте годувати свій мозок англомовним контентом і буде вам щастя. Ще один інсайт: ідіоми, сталі вирази, сленг, навіть лайфхаки для вивчення можна знайти у Telegram- каналі Studerly @studerly_channel. Тепер замість безкінечного скролінгу - корисні тести на знання лексики. Не будьте couch potato - підпишіться на @studerly_channel.