Studerly

Як навчатися з вимкненнями світла?

Розуміємо, що зараз дуже актуальним стало питання відсутності електроживлення та зв’язку. Адже відсутність у домівці світла ще можна пережити без суттєвих проблем, а от без інтернету уже відчуваються значні незручності.
Як вчитися без світла та інтернету? Як не нервувати через їх відсутність і продовжувати опановувати знання? Саме про це ми з викладачами Studerly вам сьогодні розповімо.
Коли немає електрики
При вимкненні світла спершу турбуємося про зарядження різноманітних гаджетів, що особливо корисні для дистанційних форм навчання.
Про такі речі, як повербанки, знають зараз майже всі. Але є нюанси. Так, більшість з них підходить лише для живлення малопотужних приладів: смартфонів, навушників, планшетів тощо. Ноутбук зарядити від повербанка з маленькою потужністю не вийде. Потрібен більш потужний прилад, його ємність має щонайменше дорівнювати ємності внутрішнього акумулятора.
Краще, коли умовна ємність повербанка складатиме 20…30 і більше тисяч міліампер. Зверніть увагу, що не завжди звичайний повербанк може заряджати ноутбуки, хоча є й універсальні прилади.

Коли немає інтернету
Тут зарядні пристрої не допоможуть. Можна, звичайно, спробувати підключити роутер чи маршрутизатор до зарядної станції, але коли вимкнено обладнання провайдера, сигналу все одне не буде. Коли сигнал є, може стати у нагоді роутер із вбудованою батареєю. Можна також напряму підключити LAN-кабель до ноутбука.
Можливим виходом може бути підключення до мобільного інтернету. Звичайно, коли працюють вежі. Коли ні, то не стільникового зв’язку, ні якогось іншого не буде. Потрібно лише змиритися та дочекатися ввімкнення.
До речі, при наявності в користувачів мобільного інтернету від двох-трьох провайдерів є шанс, що хоч один буде працювати. Це вам невеликий лайфхак - придбати кілька сім-карт, щоб в разі чого змінити і зрозуміти, яка працює.
Як ввімкнути мобільний пристрій (смартфон чи планшет) у режим «точки доступу», можна дізнатися з мережі, це не складно. На жаль, пристрій у такому режимі розряджається набагато швидше. Отже, краще відразу підключити його до живлення від повербанку.
Коли немає світла
Паперові підручники. І вивчати історію чи алгебру по такому підручнику цілком можливо. На випадок вимкнень наші онлайн- репетитори з усіх шкільних предметів надають альтернативні джерела для навчання: книги, підручники, інтернет-сервіси. В будь-якому випадку щось одне буде доступним.
Насправді проблема дійсно серйозна. Серед практичних порад щодо її подолання можна назвати:
·      перегляд записаних уроків, коли світло нарешті ввімкнуть. Викладачі в Studerly практикують запис занять, на випадок подальших вимкнень. Можна повторити пройдений матеріал. Домашні завдання можна зробити і переслати тоді ж, репетитори із розумінням поставляться до пов’язаних затримок
·      узгодження навчального процесу з графіками відключень (зрозуміло, лише планових). Заняття завжди можна перенести або завчасно підлаштуватися під графіки - ми пропонуємо таку опцію в Studerly і готові завжди йти назустріч
·      напрацювання матеріалу «наперед» при можливості. Є світло – працюємо, скільки можемо.
Організація якісного навчання під час війни – це одна з найважливіших складових для побудови кращого життя після перемоги. В Studerly ми мобілізовуємо всі ресурси для того, щоб дитина продовжувала навчатися попри все! приходьте на наші онлайн- інтенсиви і переконайтеся самі!