Studerly UA

Топ-5 серіалів від Neflix для вивчення французької

Підозрюємо, серед вас є ті, хто фанатіє від французького кінематографу. В ламповості і особливому характері йому рівних немає. Але виникає питання: як дивитися в оригіналі, якщо не знаю мови? Дуже просто - наші репетитори в Studerly склали для вас список стрічок від Netflix для різних рівнів. Тут є що знайти і початківцю і просунутому лангвісту. Поїхали!


Débutant (A1-A2)
"10 відсотків"

Драматична комедія, що розкриває маловідоме середовище артистичних агентів. Тих, хто консультує музикантів та акторів, домовляється про контракти. Ви можете побачити, як відомі французькі актори грають самих себе, до того ж не без величезної дози самоіронії. Тим, хто тільки починає вивчати мову, саме те.

"Емілі в Парижі" (Emily in Paris)

Це серіал Даррена Стара (Darren Star), в якому молода американка, що працює у сфері маркетингу, прибуває до Парижа, не знаючи ні слова французькою. Навіть, якщо про Париж склалося багато стереотипів, ми швидко підпадаємо під чари неперевершеної гри головної героїні, яку грає Лілі Коллінз (Lily Collins). Ця картина потрібна тим, хто тільки починає свій шлях і хоче надихнутися красою Франції.


Intermédiaire (B1)
Plan cœur (План серця)

Це романтична та ритмічна комедія, дія якої відбувається в Парижі, та включає 8 епізодів по 25 хвилин. Вам обов'язково сподобається гра Зіти Ханрот (Zita Hanrot), призерки Сезара в номінації «Найперспективніша актриса 2016 року». Вона відіграє роль Ельзи. Дві молоді жінки вирішують найняти хлопця, щоб їхня подруга не думала про колишнього. Смішний і зворушливий, а також реалістичний серіал занурює нас у повсякденне життя молодих людей. Один епізод навіть присвячений періоду ізоляції (коронавірус), щоб пов'язати серіал із сучасними реаліями.


Intermédiaire supérieur (B2)
Family Business

А зараз буде потужна рекомендація вд наших репетиторів французької. Випущений у 2019 році серіал, Family Business, з гумором розповідає історію родини Хазан. Вона після легалізації каннабісу хоче перетворити свою кошерну м'ясну лавку на кав'ярню. Джонатан Коен і Жерар Дармон (Jonathan Cohen et Gérard Darmon) входять до складу цієї вибухової французької комедії. Тут і класний словник, і фразеологізми, які французи вживають у побуті. Цей фільм - знахідка для учнів нашої школи.Avance (C1)
Ліс "Ла Форе" (La Forêt)

Уф.. Тут розпочинаються серйозні ігри. Цей серіал зацікавить шанувальників детективів. Лейтенант Віржині Муссо, поліцейський, відповідає за розслідування зникнення місцевого підлітка. Все ускладнюється, коли зникає його власна дочка Вірджинія. Від початку до кінця ця серія занурює нас у французьку глибинку. Дія відбувається у невеликому селі в Арденнах, тому мова тут достатньо периферійна. Будьте готові до великої кількості діалектизмів.

Якщо весь золотий запас французьких серіалів вас не переконав, то ми зможемо. На онлайн-уроках з французької ви закохаєтесь у красу цієї мови. Зареєструйтеся на пробне заняття і не пошкодуєте!