Studerly UA

Як спілкуватися вільно французькою: ТОП-5 способів

Існують старі пострадянські способи вчити слова: буквально записувати кожне слово на листок, а потім довго-довго сидіти над ним і намагатися проасоціювати з чимось знайомим. Інколи виходить, але… Скільки лексики з французької або німецької ви пам’ятаєте зі шкільних часів? Гутен абенд? Можливо, парле ву франсе?Так ось ми тут зібрали консиліум репетиторів Studerly і раді вам повідомити, що накладаємо вето на такі методи. І, звичайно ж, пропонуємо вам інші - в рази більш сучасні і цікаві. Розпочнемо з французької мови!

Кросворди

Тихо-тихо, не лайтеся. Тільки говорили про старі методи і відразу ж пропонуємо пережиток. Якби ж ви тільки знали. що у французів кросворди користуються величезною популярністю і лексика там не тільки книжкова і літературна, а й сучасна, подекуди, сленг можна знайти. Кросворд це веселий спосіб збільшення словникового запасу, а доки ви з'ясовуєте одне слово, знаходите підказки для інших. І найкраще, що ви відразу отримуєте визначення слів і можете порівняти їх з тими, які знайдете у своєму словнику.

Онлайн-ігри

Якщо ви думаєте, що цей варіант призначений тільки для дітей, то ви помиляєтеся.Ігри – потужний інструмент для навчання, вони можуть допомогти людям отримувати та засвоювати корисну інформацію практично з будь-якої відомої вам області.

Існує багато онлайн-ігор, спеціально призначених для вивчення людьми нових слів із різних галузей мови. Є навіть повноцінні сайти, присвячені створенню освітніх та академічних ігор.

Кулінарні шоу

Ну це уже просто до прикладу. Важливо, щоб контент був для вас цікавий. Ви будете поглинати нову лексику і формулювання, навіть не усвідомлюючи. Програма про авто, шаховий турнір, французький “Голос країни” - будь-що! Наш guilty pleasure - французькі мильні опери…ох.

Субтитри

Це відмінний спосіб збільшити ваш французький словниковий запас. Перегляд фільмів, мультфільмів, відеороликів, документальних фільмів та іншого з французькими субтитрами дозволить вам побачити, як пишеться слово, і одночасно послухати його вимову. Ви також матимете контекст, який допоможе вам вгадати значення слова.

Журнали

Читання, ймовірно, найкращий спосіб знайомства з новими словами. Перш за все, вам потрібно вибрати область, що вас цікавить, тоді ви будете насолоджуватися тим, що читаєте. Можливо, це наукова фантастика, технології, романтика, музика чи історія. А потім подумайте про формат: романи, журнали, статті в інтернеті, новели.

Інсайт від нас: не зазирайте у словник у пошуку кожного слова, яке ви не зрозуміли одразу. Спробуйте визначити його значення з контексту, а потім перевірте, чи праві ви у своїх здогадах.

По секрету, ми знаємо ще не один класний метод збагачення французького словника. На онлайн-уроках з французької мови наші репетитори все вам розкажуть, тож доїдайте свій “кросан” і приходьте до нас!