Studerly UA

ТОП-3 фільми для вивчення німецької

Як часто із вами траплялося, що ви вчили мову із довідників, а потім приїжджали в країну і виявлялося, що так уже ніхто не розмовляє? Суха теорія не допомагає живити словниковий запас. А це необхідно робити, якщо кортить спілкуватися із носіями і подорожувати. По секрету, ми знаємо ефективний метод – кінематограф. Так-так.. фільми – найкращий спосіб вчити живу лексику, ідіоми, діалектизми навіть. Наші репетитори в Studerly підготували для вас круту підбірку фільмів для всіх рівнів.
 Hallo aus Berlin (A1-A2)
Легкий молодіжний серіал для початкового рівня з німецької. У вашому розпорядженні як мінімум 10 епізодів, кожен з яких має різну тематику: від дозвілля до їжі та напоїв. Ви отримаєте досить стандартний набір найкорисніших висловів німецькою мовою. Зверніть увагу на стиль та вбрання акторів.

Принцеса Сісі (А2-В1)
Ромі Шнайдер – справжня ікона німецького кіно, так само, як Мерилін Монро чи Одрі Хепберн в Америці. «Принцеса Сіссі» – це майже обов'язковий пункт для кожного студента, який вивчає німецьку мову.
• Крім діалогів, нової лексики та термінології фільм дозволяє зануритися в історію та культуру Німеччини, Австро-Угорщини та інших європейських країн того часу, адже історично вони тісно взаємопов'язані.
• Тут до тренування мови додається ще одне завдання: німецька по-справжньому багата на діалекти та прислівники. Буквально кожен регіон має свою особливу вимову, що заважає розуміти один одного навіть самим німцям!

Das Leben der Anderen (В2 – С1)
Це глибокий та елітарний твір, так званий «альтернативний Голлівуд».
У центрі – непросте питання про тотальний контроль, державне стеження та цензуру в післявоєнній соціалістичній Німеччині.
• Лексика на тему історії, політики, творчості та філософії життя.
• Фільм дуже популярний у Німеччині. Це чудова нагода зав'язати розмову з носієм мови, продемонструвати йому свої знання в галузі культури його рідної країни.
І, звичайно, кілька порад, як правильно дивитися фільми.
1. Уточніть актуальний рівень володіння мовою. Краще, якщо це зробите не ви самі, а експерт. На пробному занятті в Studerly наші репетитори німецької онлайн зорієнтують вас у рівні володіння і відразу розкажуть про декілька класних фішок, які допоможуть у вивченні.
 2. Не забувайте про субтитри. Це чудовий інструмент навіть для тих, хто володіє німецькою на гарному рівні. Завжди можна відстежити те, що незрозуміло, чи вивчити нове слово.
3. Вигадуйте собі завдання: записуйте за героями їх репліки, вибирайте слова з діалогів на конкретну тему. Вправи допоможуть сконцентруватися на мові.
Насправді вчити нову мову, особливо в осінній час, допомагає вибратися із сезонної хандри і освіжити голову. Але навіть якщо не хочете прибирати плед і какао, беріть ноутбук і включайте фільм, або ж приходьте на онлайн-заняття в Studerly. Уже після кількох занять зможете покликати Тіля Швайгера на каву.