Пройти тест онлайн

Пройдіть тестування на знання української мови для учнів 1 класу, який складає 12 питань, де в кожному лише один варіант відповіді.
1-12 клас
12 питань
1 варіант відповіді
Запишіться на перше заняття вже зараз!
Введіть дані, ми зателефонуємо якомога швидше
Часті питання
Чому Studerly?
Ми знаємо, що кожен учень унікальний. Нам вкрай важливо знайти підхід та зацікавити кожного, щоб процес вивчення предметів був захопливим та пізнавальним. Саме тому до кожного учня репетитор шукає та знаходить індивідуальний підхід, розробляє персональну программу занять для досягнення поставленої мети.
Як я буду займатися?
Усі уроки проходять дистанційно у форматі онлайн. Займаємося на платформах Google Meet, Zoom, Skype в залежності від того, як вам зручніше. Заняття тривають по 60 хвилин, проте можемо зробити як по 45 хвилин, так і 1:30 (якщо дитині так буде краще)
За яким графіком я буду займатися?
Ми підбираємо зручний для вас графік на постійну основу. У разі необхідності заняття можна буде переносити, а графік коригувати.
Хто буде моїм репетитором?
В залежності від мети занять, ми підбираємо досвідченого репетитора. Тобто, якщо необхідна підготовка до іспиту, ми знайдемо викладача, який має досвід саме в цьому та чудово розбирається у всіх тонкощах. Це дуже важливо для досягнення бездоганного результату від занять.
Чи можу я займатися із-за кордону?
Так, звісно. Займатися можна з будь-якої точки світу
До кого можу звернутися у разі виникнення запитань або проблем?
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або проблеми, пишіть або телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті. Ми завжди на зв'язку!